Witamy

Zapraszamy do skorzystania z systemu księgowej obsługi małej firmy. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu informatycznemu można prowadzić Księgę Przychodów i Rozchodów, Ewidencję VAT, łatwo i szybko wystawić fakturę, fakturę proforma, zamówienie, rozliczać amortyzację środków trwałych, rozliczać koszty wykorzystania samochodu ("kilometrówka"), wysłać przez Internet deklarację podatkową VAT7(K) (e-deklaracja), rozliczyć podatek dochodowy i wiele więcej.

Nasz system może służyć również jako aplikacja magazynowa. Firmujesz obsługuje 17 magazynów (główny i 16 dodatkowych) i współpracuje z systemem SETmobile dla Android i Windows Mobile oraz z urządzeniami serii SET120.

Zaletą Internetowej księgowości jest brak kosztów związanych z zakupem licencji i nowego sprzętu IT oraz brak problemów z zabezpieczaniem danych (zapewniamy codzienną archiwizację wszystkich danych). Masz dostęp do księgowości firmy z dowolnego komputera na świecie (np. w czasie wakacji czy z komputera domowego i w miejscu pracy), możesz udostępnić dostęp do systemu dowolnemu pracownikowi lub innej osobie.

Prowadź swój biznes, a sprawy księgowe pozostaw naszej firmie.

Pamiętaj: za prawidłowe rozliczenia przed Urzędem Skarbowym odpowiada przedsiębiorca - weź sprawy w swoje ręce - z naszym systemem zrobisz to łatwo, szybko i tanio!


Jak korzystać z systemu Firmujesz:

  • w panelu logowania obok, należy wpisać nazwę użytkownika oraz hasło,
  • w przypadku problemów z logowaniem należy skontaktować się z nami poprzez email: ,
  • jeśli nie korzystałeś jeszcze z naszego systemu zarejestruj się,
  • więcej informacji o usłudze, można znaleźć w opisie i w regulaminie.

Zapewniamy, że wszystkie powierzone nam informacje są przechowywane i udostępniane w sposób zgodny z wymogami prawa oraz polityką bezpieczeństwa informacji naszej firmy. Kopie bezpieczeństwa wykonywane są codziennie i przechowywane w dwóch różnych centrach danych. Niedostępność systemu w latach 2010-2019 nie przekraczała 4 godzin rocznie (dostępność 99,95%).

Przesyłane dane są szyfrowane protokołem SSL .

Logowanie

Login: 

Hasło: 

 

Jeśli zapomniałeś hasła kliknij tutaj.

Jeśli jesteś tutaj pierwszy raz zarejestruj się!

 
Copyright © Remedik Kraków 2009, 2020